INSIDE OUT
DISRUPTIVE
LEADERSHIP

0

Singularita na obzoru.
Začni U svého nitra

Nacházíš se v bodě NULA. Staré jistoty mizí v nenávratnu, svět kolem nás se rozpíná závratným tempem. Obdobně jako při Velkém třesku Vesmír. Ten vznikl z počáteční singularity, kdy veškerá hmota byla vměstnána do jediného bodu menšího než subatomární částice. Za Velkého třesku neexistoval kolem žádný prostor. Pohlédnout na vše šlo jen zevnitř, nikoliv zvenčí.

Budeme Tě doprovázet na cestě do vlastního nitra. Uděláš si inventuru vlastní minulosti a vnitřní výbavy, rozhlédneš se, které nové dovednosti, přístupy a hodnoty potřebuješ v exponenciálně se měnícím světě. Zabalíš si s sebou, co i nadále může dobře fungovat a být Ti k užitku. Odhodíš to, co Ti bude překážet. To bude nejtěžší.

Doba rozpínavá přichází

Krátce po Velkém třesku, v intervalu 10 ⁻³⁵ až 10 ⁻³⁰  sekundy nastala fáze inflace. Vesmír se začal neuvěřitelným tempem rozpínat a mnohonásobně zvětšil svoji velikost.

Dnes se kolem Tebe s ohromující rychlostí rozpínají příležitosti a hrozby digitálního věku. Porozumíš symbióze nejnovějších technologických inovací a lidského potenciálu. Vyzkoušíš si, jak rozšiřovat akční prostor své firmy využitím exponenciálních strategií a modelů. Naučíš se ale také vnímat signály okolního světa, aby rychlost růstu nebyla destruktivní, nekontrolovaná a nebezpečná pro Tebe i Tvůj tým.

KAM POŠLEŠ ENERGII

Na konci inflační fáze vzniku Vesmíru připadlo na 1 miliardu částeček antihmoty 1 000 000 001 částeček hmoty. To je důvod, proč je svět okolo nás tvořen hmotou a nikoliv antihmotou. Srážka hmoty s antihmotou vedla k naprosté destrukci a uvolnění ohromného množství energie.

I pro Tvůj svět bude rozhodující, kam nasměruješ svoji energii. Vyzkoušíme si, jak najít klíčové strategické oblasti a aktivity, které posunou Tvůj byznys na vyšší orbitální dráhu. Jak se opřít o správné hodnoty a sestavit tým, který je sdílí.

Zpět ke svému jádru

Po skončení iflační fáze se vesmír nadále rozpínal, ale již pomaleji. V čase 10 ⁻¹⁰ sekundy se z gravitační energie oddělily dvě poslední síly, jaderná a elektromagnetická.

Vyzkoušíš si s námi, jak ve světě trvalých změn a narůstající komplexity posilovat svoji autenticitu a osobní integritu. Jak svůj tým i jeho okolí přetvářet v inovativní ekosystém, v němž se lidé motivují navzájem. Jak být inspirací a vzorem pro tým, firmu a společnost.

Rodí se nová hvězda

Od samého počátku vesmíru se z mlhoviny formovaly hvězdy. Takové jako Slunce, které je 1,3 milionkrát větší než planeta Země, a přesto pořád stále trpaslíkem mezi hvězdami. Protohvězdy vznikly kolapsem obrovského oblaku plynů a prachu, který se vlastní gravitací smršťoval za narůstajícího tlaku a teploty, až vznikla rotující koule žhavých plynů.

Úspěch je volba. Volba je změna. Změna bolí. Během čtyř měsíců se s námi dotkneš toho, z čeho se rodí vyjímečné věci: prachu, žáru, nepohodlí. Vývoj Tvé osobnosti od protohvězdy ke hvězdě bude záviset na energii, kterou čerpáš a vyzařuješ ve své „galaxii“. Jako Modrý veleobr, který se vyhýbá osudu Červeného trpaslíka – Failed Star, nebo dokonce Černé díry.

EXKLUZIVNÍ KURZ leadershipu

15

Majitelů / lídrů z vedení firem nebo
strategicko-inovačních týmů

X

3×90MIN

Individuální sezení

X

Dvoudenní workshopy

X

Inspirativní snídaně

1

Konference

Blok  01

Massive Transformative Purpose

Zrevidujete a lépe porozumíte svému osobnímu poslání a posunete přemýšlení směrem k exponenciálnímu růstu – firmy i sebe sama.

Blok  02

Disruptive innovations

Naučíte se, jak dělat a řídit inovace, jak vytvářet prostředí pro jejich vznik a jak je udržet ve velkých nebo rychle rostoucích společnostech.

Blok  03

From linear to exponential leader

Zjistíte, jak nově budovat a vést týmy, jak identifikovat, kdo jsou ve firmě klíčoví lidé, jaké dovednosti mají a jaké jim i Tobě mohou brzy začít chybět. Dozvíte se také, jak efektivně zapojit technologie do byznysu, vedení lidí i komunikace, a při tom si udržet lidský přístup.

Blok  04

Leading in complexity

Naučíte se, jak pracovat v dynamickém a nestálém prostředí plném nejistoty a jak se rozhodovat ve složitých kontextech.

Pavel Kysilka

Founder 6D, ex-CEO Česká Spořitelna, Former Governor Czech National Bank

+420 602 132 351
pavel.kysilka@6dacademy.com

Radka Dohnalová

Founder & CEO ATAIRU, ex-McKinsey, ex-UN WFP

+420 777 172 352
radka.dohnalova@atairu.com

Petr Beneš

Founder 6D, ex-CIO Česká Spořitelna and GE Money, Startup Mentor UP21, Startupyard

+420 724 844 318
petr.benes@6dacademy.com

EXKLUZIVNÍ KURZ leadershipu

15

Lídrů z vedení firem / majitelů nebo strategicko-inovačních týmů

březen — červen 2019

15

dvoudenní workhopy

2

Inspirativní snídaně

3×90MIN

Inspirativní snídaně

1

SPOLEČNÁ KONFERENCE

Blok  01

My Self

My Massive transformative purpose & technology.

Blok  02

New Ideas

From design thinking to real launch.

Blok  03

New EXPONENTIAL THINKINGIdeas

From exponential learning to my exponential business.

Blok  04

MANAGING COMPLEXITY AND EMOTIONAL INTELLIGENCE

Bringing it all together, simplify and enhance human connections.

Pavel Kysilka

Founder of 6D, Ex-CEO in Česká Spořitelna, Vice Governor of Czech National Bank

Radka Dohnalová

Founder & Managing Partner ATAIRU, ex-McKinsey, ex-UN WFP

Petr Beneš

Founder of 6D, Ex-CIO in Česká Spočitelna and GE Money, Startup Mentor at UP2

REGISTRACE DO PROGRAMU

Pokud máte zájem o bližší informace nebo registraci do programu Disruptive Leadership – Inside Out, dejte nám na sebe email a my se Vám ozveme.

Odesláno. Brzy se vám ozveme.
Něco se pokazilo.