Kurz

Svět 6D

Chopte se příležitostí digitální revoluce ve vaší firmě a organizaci

Na celodenním intenzivním kurzu se seznámíte s trendy digitální revoluce a s příležitostmi i hrozbami, které přináší vaší firmě a oboru. 

Budeme se zabývat příležitostmi i riziky, které nám přináší robotizace, robotická automatizace procesů, internet věcí, chytré systémy, virtuální a rozšířená realita či 3D výrobní technologie. Provedeme vás proměnami kyberprostoru, pracovních byznysových a servisních modelů i otázkami kyberbezpečnosti a digitálního práva. Ukážeme si také, jak se pod vlivem internetu mění marketingová komunikace a řízení značky.

Co vás čeká

Na konkrétních příkladech si ukážeme, jak se robotizace, umělá inteligence, virtuální a rozšířená realita, internet věcí, nano a biotechnologie, nové obchodní, komunikační a pracovní modely promítají do oblasti zdraví, vzdělávání, financí, bydlení, energií, dopravy, chodu firmy, aktivit lidí v  kyberprostoru, v řízení brandu, komunikací, marketingu, bezpečnosti, práva a regulace. 

Na kurz navazuje praktický workshop “Firma v digitální revoluci. Digitální revoluce ve firmě”. Vyzkoušíte si v něm, jak s využitím znalostí z kurzu proměnit vlastní firmu tak, aby byla schopná udávat svému oboru tempo a směr.

Kurz spolu s workshopem vám nabízíme za zvýhodněnou cenu.

Nejbližší kurzy Svět 6D

Dále nabízíme